S.M.A.R.T Monitor اولین نرم افزار ایرانی و فارسی تست SMART هارد دیسک :: سافتو

S.M.A.R.T Monitor اولین نرم افزار ایرانی و فارسی تست SMART هارد دیسک

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  نرم افزار ایرانی S.M.A.R.T Monitor

  S.M.A.R.T Monitor چیست؟
  برنامه S.M.A.R.T Monitor اولین نرم افزار کاملا ایرانی است که دادههای Smart هارد درایو را دریافت کرده و پس از بررسی و تحلیل آنها را به زبان بسیار ساده به کاربر نمایش میدهد.از امکانات این نرم افزار توضیحات پارامترهای مختلف Smart است که فهم این مشخصه های تخصصی را برای تمامی کاربران بسیار ساده مینماید.
  این نرم افزار به کاربران امکان میدهد که قبل از خرابی کامل یک هارد دیسک و از بین رفتن داده ها بتوانند با تحلیل پارامترهای Smart متوجه خرابی هارد درایو شده و از داده ها نسخه پشتیبان تهیه نمایند.  نرم افزار S.M.A.R.T Monitor پس از شناسایی هارد دیسکهای سیستم در صورت وجود تکنولوژی Smart در هارد دیسک آن را در جدول Physical Disk نمایش خواهد داد.جهت دستیابی به گزارشات Smart هارد درایو کافی است که بر روی هرکدام از هارد دیسکها کلیک نمایید.با این کار اطلاعات هارد و Smart آن در قسمت Smart Monitor نمایش داده خواهد شد.
  حال برای تحلیل و توضیحات هریک از پارامترهای نمایش داده شده Smart هارد درایو کافی است روی آن پارامتر کلیک نمایید تا در قسمت توضیحات اطلاعاتی کامل به نمایش در آید.
  مشخصات نرم افزار S.M.A.R.T Monitor :
  • پشتیبانی از زبان فارسی و انگلیسی
  • قابل اجرا روی ویندوزهای XP و بعد از آن
  • قابل اجرا بر روی ویندوزهای 64 و 32 بیت
  • دریافت گزارشات Smart هارد درایوهای داخلی SSD
  • نمایش دمای هارد دیسک
  • نمایش ساعاتی که هارد دیسک روشن بوده

  این نرم افزار حاصل تلاش گروه هارد کلینیک بوده و با افتخار جهت استفاده عموم منتشر گردیده است.نرم افزار نیاز به نصب نداشته و فقط باید اجرا شود.

  سایت سازنده نرم افزار : www.ihddc.net


  حجم فایل 1.8MB
  نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 4 تاريخ : شنبه 16 دی 1396 ساعت: 21:15
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها